OFERTA SZKOLEŃ

kom. 694-604-607

UWAGA!

W związku ze znacznym wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2

i wprowadzeniem na terenie kraju kolejnych obostrzeń w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii,

a także objęciem miasta Poznania strefą czerwoną i wynikającymi z tego ograniczeniami,

zaplanowane szkolenia w Regionie Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

zostają zawieszone do momentu powstania odpowiednich warunków do ich zorganizowania.

O nowym terminie szkoleń poinformujemy w odrębnym komunikacie. Osoby dotychczas zapisane na szkolenia pozostają na listach.

Instrukcja korzystania z sal w czasie szkoleń

SZKOLENIA SIP

wrzesień - listopad 2020

SZKOLENIE PODSTAWOWE DLA SPOŁECZNYCH INSPEKTORÓW PRACY

TERMIN: 29-30 września (wtorek-środa) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00, szkolenie dwudniowe

UCZESTNICY: SIP z Regionu Wielkopolska NSZZ „Solidarność”,

Uwaga: max. 15 osób

PROWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

ZGŁOSZENIA: do 21 września 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy składać osobiście w sekretariacie Zarządu Regionu lub przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Szkolenia okresowe SIP są przeprowadzane w systemie podwójnym. Proszę wybrać jeden termin z danej tematyki.

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: postępowanie powypadkowe – warsztaty; opracowanie dokumentacji powypadkowej

TERMIN I: 15 października (czwartek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00 - SZKOLENIE ODWOŁANE!

TERMIN II: 27 października (wtorek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00 - nabór zakończony

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy

ZGŁOSZENIA I: do 2 października 2020 r.

ZGŁOSZENIA II: do 15 października 2020 r.

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: ocena ryzyka zawodowego - warsztaty - nabór zakończony

TERMIN I: 5 listopada (czwartek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

TERMIN I: 26 listopada (czwartek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy oraz Specjalista do spraw ubezpieczeń społecznych Regionu Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA I: do 26 października 2020 r.

ZGŁOSZENIA II: do 15 listopada 2020 r.

Szkolenia ogólne

październik - listopad 2020

PAŹDZIERNIK 2020

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH - nabór zamknięty

TERMIN: 22 października (czwartek) 2020 r., godz. 10:00 -14:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

PROWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 15 października 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy składać w sekretariacie Zarządu Regionu lub przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LISTOPAD 2020

ROLA PRZEDSTAWICIELI NSZZ „Solidarność” w procesie legislacji i stanowienia prawa pracy - nabór zamknięty

Uwaga! Zgłoszenia na termin majowy nie obowiązują. Osoby chętne prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego folrmularza.

TERMIN: 03-05 listopada 2020 roku

Zajęcia zaczynają się o godzinie 11.30 dlatego uczestnicy muszą dotrzeć na szkolenie do godz.11.00, zakończenie 5 listopada obiadem o godz. 13.00

MIEJSCE: HOTEL IKAR BYDGOSZCZ, ul. Szubińska 32

Dojazd we własnym zakresie.

KOSZTY:  organizator pokrywa wszystkie koszty. (Koszty podróży na podstawie formularza wypełnianego podczas szkolenia – do wysokości kosztów przejazdu środkami publicznymi).

ZGŁOSZENIA: pisemne potwierdzenia udziału - UWAGA! inny formularz zgłoszenia (druk formularza w załączeniu) prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 1 października 2020 r.

Informacja: Liczba miejsc ograniczona! Maksymalnie 2 osoby z organizacji!

Szczegółowe informacje o szkoleniu.

ABC PRAWA PRACY I PRAWA ZWIĄZKOWEGO

TERMIN: 4 listopada (środa) 2020 r., godz. 10:00 -14:00

Uwaga: max 10 osób

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

PROWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 28 października 2020 r.

NARZĘDZIA WYWIERANIA WPŁYWU – jak bronić się przed manipulacją, jak prowadzić dialog - nabór zamknięty

TERMIN: 20 listopada (piątek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

PROWADZĄCY: Jan Plata-Przechlewski, Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 4 listopada 2020 r.

ROZWÓJ ORGANIZACJI ZWIĄZKOWEJ

TERMIN: 24-25 listopada (wtorek-środa) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00; szkolenie dwudniowe

Uwaga: max 10 osób

PROWADZĄCY: Janusz Zabiega, Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 10 listopada 2020 r.